f_about_logo2

O Bright Side

Firma powstała z paru powodów. Jednym z nich był pomysł na zupełnie nowe podejście do relacji biznesowych na linii wykonawca i zlecający. Byliśmy zmęczeni pracą w korporacjach i firmach nastawionych tylko na “tu i teraz”. Stwierdziliśmy, że nadszedł czas aby budować własną markę na zasadach które dla nas są istotne. Bycie przekonanym, że postępujesz słusznie jest strasznie przyjemne.

Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze klienta; wsparciu procesów sprzedażowych; optymalizacji wydatków a także szeroko pojętym marketingu internetowym. Jesteśmy pasjonatami nowych mediów i na bieżąco śledzimy wszystkie nowo pojawiające się trendy – zarówno w internecie jak i mediach tradycyjnych. Jeśli szukasz sprawdzonego i rzetelnego partnera w biznesie to zgłoś się do nas!

.

Nasze wartości

Wiedza

Każdą współpracę zaczynamy od gruntownego przygotowania. Sprawdzamy potrzeby, poznajemy biznes i otoczenie klienta. Te informacje łączymy z naszymi dotychczasowymi doświadczeniami dopasowując narzędzia do planowanych efektów. Tylko wtedy można z całą pewnością powiedzieć: wiemy co robimy.

Stale rozwijamy się także obserwując na bieżąco zmiany na rynku reklamy internetowej i tradycyjnej. Dzięki temu mamy szeroką wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu i optymalizacji kampanii w sieci reklamowej Adwords oraz Facebook Ads. Wiemy także jak przygotować działania w Social Media i z jakich narzędzi korzystać do ich optymalizacji.

Doradztwo

Drugą wartością na której opieramy swoją firmę jest doradztwo. Doradzamy przede wszystkim te rozwiązania co do których mamy przekonanie, że w danym działaniu sprawdzą się najlepiej. Patrzymy na skuteczność naszych działań w szerszym kontekście, dlatego też często doradzamy zmiany w innych obszarach, takich jak: obsługa klienta; procesy czy wizerunek.

Mamy świadomość, że często wyobrażenie o najlepszym rozwiązaniu pomimo właściwych intencji jest mylne. Jeśli rozpoczynamy współpracę to traktujemy swoje zadanie bardzo poważnie. Nie tylko robimy stronę czy ustawiamy kampanię – zgodnie z życzeniem klienta – ale odradzamy działania nieefektywne.

Uczciwość

Z doradztwa jako wartości wynika kolejna wartość naszej firmy: Uczciwość. Szczerość w relacji zleceniobiorca – zleceniodawca nie jest standardem. Dla nas to nie tylko standard ale i fundament zaufania oraz wzajemnej, skutecznej współpracy.  

Władysław Bartoszewski powiedział kiedyś, że: “Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca”. My wiemy, że nie tylko warto, ale że uczciwość we wzajemnych relacjach się opłaca. Bo jak inaczej można określić sytuację gdy z wykonawcy/klienta pozyskujesz zaufanego partnera?

Relacje

I tak dochodzimy to najważniejszej wartości w naszej firmie. Relacji na które stawiamy. Stały kontakt, opieka i partnerstwo tak widzimy każdą współpracę którą podejmujemy.

Wiemy, że najbardziej wartościowe rzeczy, trafione projekty można zrealizować tylko w oparciu o szczere i otwarte relacje.