Budujemy strategię

Dobieramy odpowiednie narzędzia z obszaru mediów społecznościowych po to by zrealizować Twoje potrzeby. Przygotowujemy plan działania i po akceptacji wdrażamy.

Prowadzimy komunikację

Dbamy o odpowiedni poziom komunikacji – dobrany do grupy docelowej. Zapewniamy pełną obsługę Twoich profili w mediach społecznościowych.

Zdobywamy zaangażowanie

Budujemy trwałe relacje z użytkownikami portali społecznościowych. Publikujemy ciekawe treści, organizujemy specjalne akcje i dedykowane działania.

Precyzyjnie targetujemy reklamę

Dla każdej kampanii i każdego celu starannie dobieramy grupę docelową oraz odpowiednie kreacje. Testujemy skuteczność i optymalizujemy działania reklamowe.

.

Rekomendowane social media

Prowadzimy działania we wszystkich Mediach Społecznościowych – dobieramy je uważnie w zależności od celu który chcemy osiągnąć.

Facebook

Facebook to obecnie najpopularniejszy portal społecznościowy. Doskonale sprawdza się dla lokalnych biznesów a także dla dużych korporacji.  Z uwagi na precyzyjne targetowanie demograficzne świetnie sprawdza się w większości kampanii reklamowych.

Google +

Social Media od Google to Google +. Doskonale sprawdza się w branżach technicznych. Profil w G+ można także powiązać z kampaniami Adwords oraz wizytówką w Google Maps.

YouTube

Youtube to nie tylko filmy ale także potężne narzędzie reklamowe. Doskonale sprawdza się jako narzędzie do zbierania ruchu i przekierowania na stronę.

LinkedIn

LinkedIn pozwala na targetowanie reklamy do klienta biznesowego. Pozwala dotrzeć do managerów i osób zajmujących konkretne stanowiska w organizacjach.

Twitter

Twitter Ads to instrument dla firm które chcą dotrzeć do osób aktywnie komunikujących się w określonym temacie. Twitter daje także możliwość prowadzenia komunikacji i wchodzenia w interakcje między markami.

Pinterest

Pinterest to świetne narzędzie dla restauracji, branży odzieżowej czy deweloperów. Pinterest to także dobre narzędzie do kierowania ruchu na stronę czy do sklepu on-line.

Foursquare

Foursquare to skuteczna platforma dla lokalnych miejsc. Daje możliwość przygotowania specjalnych ofert dla klientów poszukujących kawy lub warsztatu samochodowego w pobliżu.

Instagram

Instagram to podobnie jak Pinterest świetne narzędzie dla wszystkich firm komunikujących się obrazem. To także doskonały sposób dla dużych marek do prezentacji swoich produktów.