Planowanie działań PR

Zaplanujemy działania PR w internecie. Zbudujemy plan na skuteczną komunikację Twoich produktów lub usług. Zadbamy także o Twój wizerunek.

Monitoring opinii

Monitorujemy opinie na temat produktów i usług oferowanych przez Twoją firmę. Przygotowujemy raporty pokazujące sentyment.

Reakcja na opinię

Prowadzimy dialog z osobami komentującymi Twoją działalność lub poszukujących usług, które realizuje Twoja firma.

Marketing szeptany

Przygotowujemy i prowadzimy kampanie marketingu szeptanego. Nasze działania pokazują mocne strony Twojej oferty i przewagi konkurencyjne.

Analiza biznesu

Poznajemy Twój biznes po to by móc ocenić jego mocne strony i ustalić przewagi konkurencyjne, które warto wyeksponować publicznie.

Ustalenie zasad komunikacji

Po analizie proponujemy formę oraz zasady komunikacji i sposób animowania wątków związanych z Twoją usługą lub produktem.

Przeszukiwanie internetu

W ramach monitoringu na bieżąco przeszukujemy internet aby dotrzeć do miejsc w których można najskuteczniej przeprowadzić kampanię.

Reakcja na pytania

Odpowiadamy na zapytania, animując wątki na forach i w portalach społecznościowych tak aby powiązać je z Twoim produktem lub usługą.

Dbanie o wiarygodność

Odpowiadając na wpisy czy zakładając wątki skupiamy się przede wszystkim na autentyczności prowadzonych działań. Wiemy jak zbudować wiarygodne opinie.

Stała analiza działań

Na bieżąco prowadzimy analizę działań a także miejsc w których należy prowadzić kampanię. W miarę potrzeb wprowadzamy zmiany do pierwotnego planu.

Ambasadorzy marki

Pozyskujemy do współpracy osoby, które mają duży wpływ na zajomych i korzystały z Twoich usług lub produktów i prowadzą marketing rekomendacji.

Przekierowanie na konwersję

Działania mają na celu rekomendację Twoich usług lub produktów i przekierowanie pożądanego ruchu w miejsce gdzie klient podejmuje decyzję o zakupie.

 

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty zapraszamy do kontaktu!
 

Skontaktuj się